ODŚNIEŻARKA HONDA HSM 1180I E

25,333.00

Opis

Odśnieżarka Honda HSM 1180i E jest wyposażona w napęd hybrydowy co oznacza, że maksymalna energia z silnika spalinowego kierowana jest na wirnik, a jednocześnie wytworzona elektryczność zasila silniki elektryczne, które napędzają maszynę w trakcie pracy. Maszyna jest rekomendowana do intensywnego i szybkiego odśnieżania dużych ilości śniegu – zasp oraz śniegu zamarzniętego, ze średnich i dużych powierzchni jak parki, parkingi, ośrodki turystyczne, obiekty sportowe.

Model ten powstał z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują niezawodnego i bardzo wydajnego urządzenia, o mocnej konstrukcji i zdolnego do pracy w bardzo ciężkich zimowych warunkach nawet przez wiele godzin bez przerwy.

Odśnieżarka HONDA HSM 1180i E, wyposażona w silnik o mocy 9,5KM* i zbierak o szerokości 80 cm, przerzuca do 70 ton śniegu w ciągu godziny i na odległość do 18 m. Regulowana wysokość zbieraka zabezpiecza odśnieżaną nawierzchnię przed ewentualnymi uszkodzeniami oraz ułatwia zarówno pracę w zaspach jak i przemieszczanie maszyny. Gąsienicowy układ jezdny umożliwia bezpieczne przemieszczanie urządzenia po nierównym terenie, a dzięki zastosowaniu niezależnego napędu elektrycznego każdej gąsienicy – HSM 1180i E może zawracać w miejscu.

Sterowanie odśnieżarką HSM 1180i E jest proste i łatwe nawet dla osób, które nie mają jeszcze doświadczenia – wszystkie parametry są kontrolowane przez komputer, dzięki czemu maszyna porusza się z optymalną prędkością, dostosowaną do grubości warstwy śniegu i płynnie ją usuwa bez względu na stan zmrożenia śniegu.

Zalety HSM 1180i E:

 • Szybkie i łatwe uruchamianie w niskich temperaturach
 • Łatwe zawracanie, nawet w miejscu
 • Inteligentne komputerowe sterowanie: dostosowywanie pracy odśnieżarki do panujących warunków (ekonomiczny podział mocy)
 • Stała kontrola działania maszyny – system autotest
 • Wszystkie operacje są sterowane przez sygnały elektryczne
 • Kruszenie lodu – wzmocnione frezy
 • Wydajność: przemieszczanie 70 t śniegu/godzinę
 • Odległość wyrzutu śniegu: 18 m
 • Stabilne przemieszczanie maszyny dzięki gąsienicom
 • Ochrona środowiska: obniżony poziom hałasu i mniejsze zużycie paliwa
 • * UWAGA Podana moc silnika w odróżnieniu od mocy silników podawanych zazwyczaj przez innych producentów jest mocą netto, która jest mierzona zgodnie z normą SAE 1349
Model HSM 1180i E
Szerokość zabieraka [mm] 800
Wysokość zabieraka [mm] 580
Wydajność [ton/h] 70
Maksymalna odległość wyrzutu
(uzależniona od jakości śniegu) [m]
18
Regulacja wieży wyrzutu śniegu elektryczna
Układ jezdny gąsienice
Rozruch elektryczny
Przeniesienie napędu hybrydowy
Moc silnika [kW (KM)] 7,1 (9,5,0)
Pojemność zbiornika paliwa [l] 5,7
Minimalny czas pracy na zbiorniku [h] 2,5
Pojemność miski olejowej [l] 1,1
Dł. x szer. x wys. [mm] 1720 x 800 x 1340
Masa sucha [kg] 233

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “ODŚNIEŻARKA HONDA HSM 1180I E”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *