ODŚNIEŻARKA HONDA HSS 655 EW

7,989.99

Opis

Odśnieżarka Honda HSS 655 EW (dawniej HS 622 EW) jest rekomendowana do nieregularnego, ale szybkiego usuwania obfitej pokrywy śnieżnej z powierzchni o średniej wielkości, np.: terenu wokół domu i posesji, ogrodu, podjazdu do domu, biura i sklepu, osiedlowych ciągów pieszych a także dróg, alei parkowych, parkingów.

Model ten powstał z myślą o tych użytkownikach – właścicielach posesji, zarządcach i administratorach nieruchomości, profesjonalistach, którzy nie mogą poświęcić odśnieżaniu zbyt wiele czasu.

Maszyna wyposażona jest w zbierak o szerokości 55 cm oraz czterosuwowy silnik spalinowy o mocy 4,8 KM*, dzięki czemu odśnieżarka może przerzucić do 32 ton śniegu w ciągu godziny i na odległość do 14 m. Sprawdza się w trudnych zimowych warunkach i skutecznie usuwa nawet zlodowaciały śnieg. Układ automatycznej dekompresji silnika zapewnia szybkie uruchamianie maszyny w niskich temperaturach.

HS 622 K1 EW jest prosta w obsłudze i łatwa w przemieszczaniu – jest wyposażona w koła i dlatego zaleca się stosować ją na raczej równej powierzchni. Posiada natomiast specjalnie profilowane opony, które nie wymagają stosowania dodatkowych łańcuchów. Maszyna jest również łatwa w manewrowaniu, ponieważ posiada dwustopniową skrzynię biegów z biegiem wstecznym.
* UWAGA Podana moc silnika w odróżnieniu od mocy silników podawanych zazwyczaj przez innych producentów jest mocą netto, która jest mierzona zgodnie z normą SAE 1349

Model HS 622 EW
Szerokość zabieraka [mm] 550
Wysokość zabieraka [mm] 500
Wydajność [ton/h] 32
Maksymalna odległość wyrzutu
(uzależniona od jakości śniegu) [m]
14
Regulacja wieży wyrzutu śniegu ręczna
Układ jezdny koła
Rozruch ręczny
Przeniesienie napędu 3 biegi – przód, 1 bieg – tył
Moc silnika [kW (KM)] 3,6 (4,8)
Pojemność zbiornika paliwa [l] 3,5
Minimalny czas pracy na zbiorniku [h] 3,0
Pojemność miski olejowej [l] 0,6
Dł. x szer. x wys. [mm] 1400 x 550 x 1125
Masa sucha [kg] 67

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “ODŚNIEŻARKA HONDA HSS 655 EW”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *