ODŚNIEŻARKA HONDA HS 550 E

2,775.00

Opis

HS 550 E to jedna z najbardziej uniwersalnych odśnieżarek HONDA, która może być stosowana zarówno przez właścicieli domów i przydomowych ogródków, jak i przez użytkowników zajmujących się profesjonalnym odśnieżaniem.

HS 550 E to jedna z najbardziej uniwersalnych odśnieżarek HONDA, która może być stosowana zarówno przez właścicieli domów i przydomowych ogródków, jak i przez użytkowników zajmujących się profesjonalnym odśnieżaniem.

HS 550 E, wyposażona w zbierak o szerokości 50 cm, doskonale sprawdza się w odśnieżaniu niewielkich powierzchni jak np.: terenu wokół domu i posesji, ogrodu, podjazdu i chodnika przed domem a także z ulic i chodników osiedlowych, wszelkich ciągów pieszych czy przystanków. Ten model jest przeznaczony przede wszystkim do częstego, systematycznego i bardzo dokładnego usuwania śniegu z jednoczesną dbałością o nawierzchnię. Gumowe łopaty wirnika zgarniają całkowicie pokrywę śnieżną i chronią płyty chodnikowe czy brukowe, jezdnię a także powierzchnię ogródka przed ewentualnymi uszkodzeniami.

HS 550 E posiada cichy i paliwo-oszczędny czterosuwowy silnik spalinowy HONDA o mocy 4,6KM*, który gwarantuje niezawodny start w niskich temperaturach oraz wysoką wydajność maszyny – odśnieżarka HONDA HS 550 E może przerzucić do 29 ton śniegu w ciągu godziny na odległość do 8 m.

Niewielkie rozmiary umożliwiają łatwe przenoszenie maszyny w kolejne miejsce wymagające odśnieżenia a całkowita niezależność od źródła energii elektrycznej sprawia, że HS 550 E może funkcjonować w każdym miejscu. Model ten jest prosty w obsłudze i manewrowaniu, i z powodzeniem może być także kierowany przez kobietę. Samobieżna kołowa odśnieżarka HONDA HS 550 E jest zalecana do odśnieżania równych powierzchni.

Model HS 550 E
Szerokość zabieraka [mm] 500
Wysokość zabieraka [mm] 306
Wydajność [ton/h] 29
Maksymalna odległość wyrzutu
(uzależniona od jakości śniegu) [m]
8
Regulacja wieży wyrzutu śniegu ręczna
Układ jezdny koła
Rozruch ręczny
Przeniesienie napędu
Moc silnika [kW (KM)] 3,4 (4,6)
Pojemność zbiornika paliwa [l] 1,1
Minimalny czas pracy na zbiorniku [h] 1,6
Pojemność miski olejowej [l] 0,6
Dł. x szer. x wys. [mm] 1258 x 527 x 1026
Masa sucha [kg] 34,5

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “ODŚNIEŻARKA HONDA HS 550 E”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *