ODŚNIEŻARKA HONDA HSM 1590 IS E

49,500.00

Opis

Odśnieżarka HONDA HSM 1590 iS E z napędem hybrydowym jest rekomendowana do intensywnego i szybkiego usuwania grubych warstw śniegu z dużych i średnich powierzchni. Dzięki mocy silnika, mocnej konstrukcji i rozwiązaniom technologicznych jest łatwa w uruchomieniu w niskich temperaturach i sprawdza się w bardzo trudnych zimowych warunkach.

Maszyna może pracować przez kilka godzin bez przerwy. Przeznaczona jest dla wymagającego użytkownika, zarówno właściciela dużej posesji jak i dla osób i firm zajmujących się usuwaniem śniegu profesjonalnie – z powodzeniem można nią odśnieżać parki, ośrodki turystyczne czy obiekty sportowe.

Odśnieżarka HONDA HSM 1590 iS E jest wyposażona w silnik o mocy 12,7KM* , zbierak o szerokości 92 cm i przerzuca do 92 ton śniegu w ciągu godziny i na odległość do 21 m. Regulowana wysokość zbieraka zabezpiecza odśnieżaną nawierzchnię przed ewentualnymi uszkodzeniami i ułatwia zarówno pracę w zaspach jak i przemieszczanie maszyny. Maszyna posiadają gąsienicowy układ jezdny, dzięki któremu bezpiecznie przemieszczają się po nierównym terenie, a wskutek zastosowania niezależnego napędu elektrycznego każdej gąsienicy – może zawracać praktycznie w miejscu.
Odśnieżarka HSM 1590 iS E wyposażona jest w system ICS – Inteligentny System Kontroli, który umożliwia operatorowi skoncentrować się na zachowaniu odpowiedniego toru jazdy i właściwym dostosowaniu kierunku wyrzutu śniegu. Po uruchomieniu ICS włącznikiem, prędkość jazdy do przodu jest kontrolowana automatycznie i dostosowywana do ilości usuwanego śniegu. W przypadku dużej masy śnieżnej do usunięcia, system zmniejsza prędkość maszyny, by skierować maksymalną moc silnika na wyrzut śniegu. System ICS nadzoruje także bezpieczeństwo pracy: włączenie biegu wstecznego przy aktywowanym systemie ICS oznacza też automatyczne podniesienie się zbieraka, nawet jeśli sprzęgło ślimaka jest wyłączone.

Sterowanie maszyną jest proste i łatwe nawet dla osób, które nie mają jeszcze doświadczenia – wszystkie parametry są kontrolowane przez komputer, dzięki czemu urządzenie porusza się z optymalną prędkością, dostosowaną do grubości warstwy śniegu.

Zalety HSM 1590 iS E:

  • Szybkie i łatwe uruchamianie w niskich temperaturach
  • Łatwe zawracanie, nawet w miejscu
  • Inteligentne komputerowe sterowanie: dostosowywanie pracy odśnieżarki do panujących warunków (ekonomiczny podział mocy)
  • Stała kontrola działania maszyny – system autotest
  • Wszystkie operacje są sterowane przez sygnały elektryczne
  • Wydajność: przemieszczanie 92 t śniegu/godzinę
  • Odległość wyrzutu śniegu: 21m
  • Stabilne przemieszczanie maszyny dzięki gąsienicom
  • Ochrona środowiska: obniżony poziom hałasu i mniejsze zużycie paliwa

* UWAGA Podana moc silnika w odróżnieniu od mocy silników podawanych zazwyczaj przez innych producentów jest mocą netto, która jest mierzona zgodnie z normą SAE 1349

Model HSM 1590 iS E
Szerokość zabieraka [mm] 920
Wysokość zabieraka [mm] 580
Wydajność [ton/h] 92
Maksymalna odległość wyrzutu
(uzależniona od jakości śniegu) [m]
21
Regulacja wieży wyrzutu śniegu elektryczna
Układ jezdny gąsienice
Rozruch elektryczny
Przeniesienie napędu hybrydowy
Moc silnika [kW (KM)] 9,5 (12,7)
Pojemność zbiornika paliwa [l] 5.0
Minimalny czas pracy na zbiorniku [h] 2,5
Pojemność miski olejowej [l] 1,2
Dł. x szer. x wys. [mm] 1740 x 920 x 1340
Masa sucha [kg] 273

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “ODŚNIEŻARKA HONDA HSM 1590 IS E”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *